01.Послуга

Дизайн інтер'єру таунхауса

02.Про стиль

Дизайн інтер'єру таунхауса

Таунхаус - це відмінне компромісне рішення для тих, кому не подобаються багатоквартирні будинки і в той же час, не дуже приваблюють приватні котеджі. Таунхауси - це кілька котеджів, об'єднаних в одне і нагадують собою багаторівневі апартаменти. Власне, через це дизайн таунхауса і відрізняється рядом особливостей, які обов'язково слід врахувати.

Історія говорить, що перші такі будинки з'явилися в Англії два століття назад. У них був окремий вхід для кожної з сімей, які там жили. Пізніше, мода на ці споруди охопила, як лихоманка, всю Європу і з кожним роком їх ставало все більше і більше. Таунхауси будувалися в неймовірних кількостях, об'єднуючись в цілі селища.

**Вартість.** Найчастіше, ціна на такі будинки нижче, ніж на звичайні котеджі. Це досягається за рахунок того, що при будівництві використовуються менші ділянки землі і йде менше часу на будівництво. Утримувати таунхаус теж набагато простіше, ніж, наприклад, котедж. **Площа.** Звичайно, в порівнянні з багатоквартирним будинком, в таунхаусі квартири більше. Це дає можливість в дизайні зробити грамотне зонування приміщень, зробивши кожне з них функціональним. **Ділянка землі.** Він невеликий, але все одно залишає простір для реалізації творчих ідей. У міській квартирі обладнати, наприклад, альпійську гірку можливості немає. **Екологічність.** Зазвичай, селища, де будують таунхауси, розташовані в зелених зонах або близько до лісів. **Місце для паркування.** На жаль, відсутність місця, де поставити машину часто є серйозною проблемою для міських квартир. Таунхаус вирішує цю проблему - часто дизайн-проекти таунхаусів вже включають в себе гараж. Але якщо гаража немає - ви завжди можете поставити машину перед будинком. **Чи є у таунхаусів мінуси?** Це можуть бути **сусіди** - з ними вам доведеться в будь-якому випадку співпрацювати.

У дизайн проект таунхауса обов'язково варто врахувати те, що це - приміщення багаторівневе. Організовуючи інтер'єр, ще на етапі його планування варто врахувати той факт, щоб усім мешканцям таунхауса було зручно. Зазвичай перший поверх відводяться під загальні приміщення - їдальню, кухню, передпокій і вітальню. На другому поверсі зазвичай розташовують приватні приміщення, такі як робочі кабінети, спальні, дитячі. Мансарда може використовуватися по-різному - або в якості складських приміщень, або ще для кімнат - наприклад, якщо в будинку є діти підліткового віку, яким потрібно особистий простір.

Звичайно, оптимально, якщо ви купуєте житло такого типу ще, коли воно будується. Навіщо це потрібно? Щоб внести певні корективи в його планування. Тому що після того, як будинок буде зданий, будуть потрібні документи і численні походи по інстанціях, щоб що-небудь змінити. Дуже добре, коли внутрішня обробка будинку і зовнішній дизайн виконані в одному стилі. Важливий момент в дизайні інтер'єру - це організація простору з метою заховати дроти і інші інженерні комунікації. І при цьому, потрібно врахувати і всі технічні деталі - наприклад те, що якийсь після цього стане циркуляція повітря та інше. Не варто "заганяти" інтер'єр таунхауса в рамки одного стилю. Через те, що таунхаус багаторівневий - у вас є можливість оформити його в різних стилях, досхочу експериментуючи з текстурами і матеріалами. Головне завдання дизайнера, як професіонала - не допустити строкатою еклектики, і зробити кожен поверх гармонійним з попереднім.

03.Послуги

Як і що ми робимо

Дизайн інтер'єрів

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

Архітектура

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

3D Візуалізація

Від 3-х до 5-ти робочих днів.

Супровід

24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram