01.Послуга

Дизайн інтер'єру кімнати

02.Про стиль

Дизайн інтер'єру кімнати

Коли в будинок приходять в гості, завжди хочеться, щоб будинок виглядав в їх очах охайно, сучасно і стильно. Але, перш за все, хочеться, щоб інтер'єр повністю відповідав вашим уявленням про красу і комфорт. Тому варто приділити особливу увагу дизайну інтер'єру, і скористатися послугами дизайнера інтер'єру - це вбереже вас від нескінченно довгого процесу - проектування, підбору матеріалів і меблів, самого ремонту. Професійний дизайнер не тільки перетворить ваше житло в слушний функціональний простір місце, але і зробить його естетично-привабливим. У будь-якому випадку, будете ви робити ремонт квартири самі або з дизайнером, є питання, на які потрібно відповісти - щоб зрозуміти, чого ви чекаєте від майбутнього дизайну інтер'єру і який варіант буде для вас ідеальним. Які ж речі варто обов'язково врахувати в дизайні кімнати? Читайте про це в нашому топі.

Це перше, що потрібно зрозуміти, коли ви будете робити ремонт - яка функція буде у тієї або іншої кімнати. Приміщення навряд чи буде зручно, якщо його дизайн заважає вам в ньому знаходиться. Тому, враховуйте ваші повсякденні заняття, перерахуйте, скільки взагалі вам потрібно приміщень і які функції вони будуть нести, подумайте, які приміщення можна з'єднати в одне - наприклад, зробити кухню-їдальню. Хорошим варіантом буде візуалізувати план приміщення, розставити на ньому меблі і зрозуміти - підійде вам таке розташування чи ні. **Приділіть увагу настрою і атмосфері.** Перш ніж продумувати дизайн приміщення, подумайте, яку атмосферу ви хочете в ньому створити. Це буде приміщення, де ви будете розслаблятися або навпаки - наповнюватися енергією? Адже від цього можуть залежати навіть елементи оздоблення: наприклад, колір стін - спокійний або яскравий, натуральні або штучні матеріали. Крім цього, можна використовувати контраст між предметами - це створює дуже цікаве враження. **Симетрія і гармонія - основа балансу.** Це дуже важливе правило, особливо коли приміщення саме по собі не є симетричним. Можна або зробити його таким, штучно або навпаки - підкреслити його асиметричність, зробивши її головною фішкою в обробці або дизайні в цілому. Для цього - потрібно знайти центральну точку, на якій в приміщенні буде фокусуватися вся увага.

Пам'ятайте про те, що колір і фактура не можуть існувати окремо один від одного, оскільки це вносить в приміщення якийсь хаос. Теплі кольори, наприклад, створюють враження, ніж в кімнаті тепліше, ніж насправді, а холодні кольори відмінно підійдуть для теплих самих по собі районів. Яскраві кольори погано підходять для ванної кімнати. Хоча, звичайно, це ваш індивідуальний вибір. Якщо ви використовуєте в інтер'єрі один або кілька кольорів, додайте яскравих кольорових плям. **Освітлення - ваш перший помічник.** Правильне розташування джерел світла створює правильну атмосферу і налаштовує на лад. Вчені не раз доводили, що кількість світла впливає на емоції і почуття, які нами випробовуються. Але світ не терпить з собою зневажливого поводження, тому скористайтеся деякими правилами: по-максимуму використовуйте денний світло, не захаращуйте вікно зайвими деталями, не бійтеся великої кількості дзеркал - адже вони візуально можуть збільшити приміщення, створюйте закінченого вигляду за допомогою джерел штучного світла. **Дизайн інтер'єру створюють деталі.** Нам здається, що коли загальний вигляд інтер'єру вже закінчено, то немає нічого простішого. Насправді, інтер'єр створюється за допомогою деталей - наприклад, важливо враховувати кольору шаф, шукати сполучні елементи між приміщеннями, створювати грамотний віконний дизайн, так як вікно є центром всього приміщення. **Оточіть себе речами, які подобаються.** Звичайно, всім подобаються милі речі. Але тільки не тоді, коли вони створюють ефект захаращеності, забиваючи простір. Використовуйте деталі, для того, щоб створити завершений образ приміщення, але враховуйте кілька правил: не вішайте картини занадто високо, купуйте живі квіти, використовуйте для аксесуарів полки.

03.Послуги

Як і що ми робимо

Дизайн інтер'єрів

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

Архітектура

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

3D Візуалізація

Від 3-х до 5-ти робочих днів.

Супровід

24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram