01.Послуга

Дизайн інтер'єру в стилі Лофт

02.Про стиль

Дизайн інтер'єру в стилі Лофт

Стиль лофт в дизайні інтер'єру масово поширився кілька років тому. Це стиль урбаністичний і промисловий, створений для людей, які цінують відкриті простори і за своїм креативні. Розуміння комфорту в лофт специфічно, оскільки для нього характерні необроблені стіни, відкриті балки і інші оригінальні рішення. Батьківщиною лофт є США, де він і з'явився в 40-их роках минулого століття. Через підвищення цін на оренду приміщень у великих містах, наприклад, Нью-Йорку, багато промислових підприємств переносили виробництва в передмістя. А будівлі, які раніше використовувалися для виробничих цілей, продавали за невеликі гроші. Представили тодішньої творчої інтелігенції скористалися цією можливістю і почали викуповувати і обживати будівлі. Ці величезні відкриті простори з мінімальною обробкою стали притулком для художніх виставок і яскравих творчих злетів. А пізніше, в 50-их роках стали використовуватися і як житлові приміщення.

Гармонійне поєднання різних матеріалів і текстур - ось основна концепція лофт. Достаток бетону, недбале оштукатурювання і цегляна кладка - ось ті матеріали, які підкреслять промисловість приміщення. Використовуються дерев'яна кладка, бетон, штучний камінь. Стіни найчастіше залишаються в первозданному вигляді або фарбуються. Крім цього, може бути присутнім шкіра, сталь, алюмінієві або сталеві елементи.

Лофт передбачає, що меблі використовується мінімально. Основне завдання цього стилю - візуально продемонструвати порожнечу простору, а основна вимога - це функціональність. Невеликі предмети, такі як вішалка, має бути зручно переміщати з кімнати в кімнату. Тому часто використовуються коліщатка. Так можна вигідно доповнювати простір, роблячи акцент на певних предметах. Крім того, основна ідея для меблів - це простота і лаконічність. Масивний шафу, яка стоїть уздовж стіни, не підійде для подібного інтер'єру, його можна замінити на висувні полки або вішалку.

Лофт "любить" світлі тони - адже саме вони допомагають візуально розширити простір. Темні кольори поглинають світло, тим самим, роблячи квартиру або будинок візуально менше. Часто використовуються змішані кольорові гами, наприклад, сіро-коричнева або сіро-бузкова. Багато уваги приділяється також структурам - наприклад, необроблена бетонна або цегляна стіна стане яскравим акцентом і ідеально впишеться в інтер'єр.

Ідея полягає в величезному відкритому приміщенні. Як правильно, воно налічує не одну сотню квадратних метрів. Відмінні риси - це природне світло, високі стелі і відсутність перегородок. Планування вільне і відкрите. Іноді створюються спеціальні зони, відокремлені від основного простору за допомогою сходів. Лофт ідеально підійде любителям простору, повітря і природного освітлення.

Часто в якості декору використовуються предмети мистецтва: картини в стилі авангард, скульптури, ікебани та музичні інструменти. При цьому, не обов'язково, щоб вони поєднувалися між собою. Важливим елементом декору в стилі лофт є і освітлення - саме воно вносить фінальний штрих до зовнішності інтер'єру, роблячи його закінченим і цільним. Ефект досягається за допомогою масивних люстр, підвісних ламп, які можна піднімати і опускати на потрібну висоту. Крім цього, використовуються будь-які елементи, які зможуть підкреслити самобутність інтер'єру. Це можуть бути графіті, знаки, постери або фотографії. Наявність таких предметів зробить простір максимально цілісним і живим. Стиль лофт дає величезне поле для експериментів. Простота форм, відкриті простори і гра з освітленням - все це дозволяє створити функціональний, але в той же час креативний і самобутній інтер'єр, який розповість більше про стиль життя його господарів.

03.Послуги

Як і що ми робимо

Дизайн інтер'єрів

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

Архітектура

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

3D Візуалізація

Від 3-х до 5-ти робочих днів.

Супровід

24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram