01.Послуга

Дизайн інтер'єру в Скандинавському стилі

02.Про стиль

Дизайн інтер'єру в Скандинавському стилі

Скандинавський стиль уособлює стриманість, природність і якусь суворість, а притаманна йому самобутність обумовлена ​​природними і етнічними особливостями північних країн. В цьому напрямку дизайну спостерігається два відгалуження: перше привертає людей, які бажають практично підкреслити свій добробут. Друге уособлює м'якість, простоту і функціональність, не передбачає старовинні меблі і складні форми. Скандинавський інтер'єр привабливий тим, що при властивою йому лаконічності і консервативності він знаходиться в динамічному розвитку, набуваючи актуальні риси сучасності.

Перевага віддається натуральним і екологічно чистих матеріалів. Дерево, камінь, гіпсова штукатурка, кераміка, скло, різні породи металів гармонійно поєднуються в єдине відчуття природного середовища. Ширше використовується деревина: віконні рами, двері, підлоги, меблі і декор роблять зі світлих порід, в пріоритеті - сосна, ялина, ясен, бук, береза.

Скандинавський стиль не допускає предметів, що не несуть функціонального призначення, головний принцип - максимум простору і зручності. Еклектичність стилю виразно змішує вінтажну меблі, аксесуари, предмети сучасного дизайну, мінімалізм і речі, ніби знайдені в бабусиних скринях. Різноманітні шафи, полиці, тумби та стелажі підтримують порядок в домі, не допускаючи захаращення, що суперечить духу стилю Сканді, популярні модульні системи.

У кольорової палітри стилю широкий спектр, основа - всілякі світлі відтінки, білий колір. Пояснюється це географічної специфікою, прагненням компенсувати недолік сонячного світла. Але за багато років розвитку стилю все частіше сніжно-білий колір поступається більш теплим і затишним відтінкам: слонова кістка, молочно-білий, сіро-блакитний, вершковий і м'ятний. У вигляді виразних акцентів використовують темні кольори: графітовий, синій, іноді чорний, бургунди та інші. Синьо-зелений, бірюзовий, тьмяно-зелений, смарагдовий, гірчичний, ніжно-лососевий, світло-деревний, цегляно-оранжевий і охра використовуються відповідно відтінкам навколишньої природи північних країн.

Багато прийомів скандинавського дизайну спрямовані створювати наповнене світлом, повітрям і легкістю простір: високі стелі, вільне планування, плавний перехід між приміщеннями, дзеркала, світлих відтінків стіни і підлогу, двері та віконні рами в однорідний забарвлення, особлива система штучного освітлення. Панорамні вікна забезпечують максимальну соляризацію приміщень, їх не захаращують і не змушують меблями. У стінах встановлюються приховані ніші, закриті шафи й полиці, простір освоюється не тільки вшир, але і вгору.

Скандинавський інтер'єр рясніє розмаїттям варіантів декору і аксесуарів. Підвісні статуетки, тримачі для одягу, килими, плакати, картини, свічки, фарфор, композиції з фоторамок, подушки, живі квіти в горщиках - можливість самовираження через декор різноманітна, але в рамках тих же відчуттів порядку, зручності і функціональності. Дизайн органічно доповнить камін, теплі м'які килими, лляні доріжки і шкури тварин на підлозі. Для декоративної драпірування застосовують шкіру, хутро, бавовна, льон, вовна і замшу. Пожвавлять інтер'єр панно і оббивка диванів і крісел тканиною з строкатими мотивами, фотошпалери в стилі кантрі або цегляна стіна. Скандинавський дизайн сильний і привабливий гармонійним поєднанням канонів, ідеєю функціонального затишного будинку і еклектичністю. Стиль доречний і для квартири, і для заміського будинку, для індивідуалістів і для сімейних пар, для цінителів тепла домашньої обстановки і для педантичних раціональний. Він універсальний, доступний і зроблений людиною для людини.

03.Послуги

Як і що ми робимо

Дизайн інтер'єрів

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

Архітектура

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

3D Візуалізація

Від 3-х до 5-ти робочих днів.

Супровід

24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram