01.Послуга

Дизайн інтер'єру в Еко стилі

02.Про стиль

Дизайн інтер'єру в Еко стилі

На сьогоднішній день, екологічний стиль є одним з найбільш затребуваних в дизайні інтер'єру. Як зрозуміло з назви, він виконується з натуральних матеріалів і покликаний давати відчуття єднання з природою в місцях проживання людини. Зараз цей стиль дуже популярний, так як завдяки йому в своєму будинку або квартирі можна відпочити від задушливих великих міст і відчути легкість. Точної дати виникнення цього стилю немає. Людина завжди жив поруч з природою і колись почав використовувати її елементи для оформлення свого житла. Відомо, що заговорили про нього в кінці XX століття, коли люди зіткнулися з проблемами екології лицем до лиця. Раніше, архітектор Алвар Аалто, який є батьком модернізму, проектував будинки, крізь дахи яких проростали дерева. Безумовно, згадки про природу зустрічалися протягом усього існування людини на Землі - скільки є сюжетів в мистецтві, серед яких і живопис, і скульптура. Але прямими творцями екологічного стилю є скандинавські дизайнери, які перші здогадалися використовувати природність матеріалу і новаторство форм.

Зміст бере над формою верх: все оформлення складається з натуральних матеріалів. Це може бути камінь, лоза або бавовна, льон, вовна або глина. Не обов'язково перевантажувати ці фактури різними візерунками, конструкціями і фарбами. Нехай має бути просто і природно. Використовуються також деревина, найчастіше - необроблена, оздоблювальний камінь або штукатурка. Максимальна натуральність матеріалів - ось головна ідея екологічного стилю. Саме з цієї причини краще відмовитися від будь-яких штучних матеріалів, навіть високої якості.

Переважає меблі з натурального дерева, краще з масиву. Це можуть бути столики або табуретки з цільних стовбурів, стільниці з природного каменю. Фігури прості, текстури природні. Можна використовувати меблі з ротанга - за рахунок своєї фактури, вона полегшує масивність решті натуральних меблів. Звичайно, не можна забувати про те, що меблі подібного стилю не може коштує дешево. Ще більш дорогий є меблі з цільного дерева. Однак, можна постаратися знайти приватного майстра, що є більш бюджетною альтернативою.

Всі ті, які існують в природному середовищі. Це можуть бути відтінки коричневого, глибокий зелений, що вабить блакитний або просто світлі спокійні кольори. Кричущих відтінків тут немає, оскільки інтер'єр в цьому стилі покликаний максимально розслаблювати.

Одне з найбільш вагомих переваг інтер'єру в стилі еко - це можливість втілювати власні задуми. Планування простору нічим не обмежені, все залежить від того, що саме вам хотілося б бачити. Будинок в еко стилі являє собою простір, наповнений повітрям і світлом.

Кожен елемент декору повинен підкреслювати природність загального інтер'єру. Це можуть бути: вази з зеленого скла або глиняні горщики, живі квіти, плетені кошики. Стиль еко в інтер'єрі має на увазі, що весь декор, включаючи тарілки, посилатиме до природи. Тому характерно використання глиняного посуду м'яких однотонних кольорів, простого текстилю з бавовни або льону, дерев'яних підставок. Безсумнівно, екологічний стиль і дизайн інтер'єру в ньому буде ще довго на піку популярності. Адже він відсилає нас до первозданного - природі і нашого місця в ній. Такий стиль ідеально підійде для тих, хто втомився від шуму великих міст і хоче знайти острівець спокою навіть серед тотальної урбанізації.

03.Послуги

Як і що ми робимо

Дизайн інтер'єрів

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

Архітектура

Будинки, квартири, комерційна нерухомість.

3D Візуалізація

Від 3-х до 5-ти робочих днів.

Супровід

24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.

00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram