ЖК Златоустівський

Дизайн інтер'єру квартири

AR - 076

ЖК Златоустівський
 • Рік:

  2020

 • Об'єкт:

  Квартира

 • Локація:

  Київ, Україна

 • Стиль:

  Сучасна класика

 • Кімнати:

  2

 • Площа:

  97 м²

 • Основні матеріали:

  Плитка під камінь, текстиль, дерево, декоративна штукатурка, мдф.

Дизайн інтер'єру квартири створювався під ключ, для молодої сім'ї з дитиною, дівчинкою молодшого шкільного віку.

Кухня-вітальня вийшла дуже світлою за рахунок великих вікон в підлогу. Сама кухня - темно-сірого кольору, частина фасадів виконана під дерево. Яскравими акцентами інтер'єру стала меблі - зелений диван і червоні крісла-стільці.

Квартира двокімнатна. А оскільки другу кімнату потрібно було зробити дитячої, ми запропонували зонувати кухню-вітальню і облаштували зону спальні за перегородкою. Вийшла невелика, але практично повноцінна спальня.

У дитячій для дівчинки ми облаштували не тільки головні зони, а й додаткові: куточок краси і дві зони відпочинку - одну з підвісним кріслом, а другу біля вікна, на великому м'якому підвіконні. Також є робочий куточок. Намагалися втілити всі побажання юної господині і створити для неї простір, яке вона буде любити і з гордістю називати своєю кімнатою. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ У квартирі три гардеробних: одна загальна гардеробна біля передпокої, друга - біля спальні, а третя - дитяча. Її вдалося розмістити в зручному місці - поруч з майбутньою кімнатою юної господині.

Крім основної ванної кімнати є ще другий санвузол. Інтер'єр ванної вийшов по-своєму строгим, але одночасно розкішним - в кращому сенсі цього слова.

Такі інтер'єри розвіюють стереотипи про розкіш. Розкіш - це не про пафос, не про надлишку всього. Справжня розкіш - це красиво, це стиль і деталі. Це сучасна класика.

video
00.Instagram

Проекти, релізи та цікавий матеріал!

Instagram@ar.design.studioПідписатися
anna razumova instagram
anna razumova instagram
anna razumova instagram