Дизайн інтер'єру в стилі Контемпорарі
Дизайн інтер'єру в стилі Контемпорарі
Про стиль.
Дизайнери визначають стиль контемпорарі в інтер'єрі ,, як щось відмінне від хай-тека або мінімалізму. Воно відмінно підійде тим, хто не бажає обмежувати себе жорсткими рамками, але при цьому любить зручність і функціональність. Історія контемпорарі почалася недавно - в 20 столітті, а його попередниками називають мінімалізм, конструктивізм і скандинавський стиль. Люди в той час зіткнулися з проблемою оформлення маленьких площ і комунальних квартир. Їх обставляли просто і скромно, доповнюючи декором і меблями масового виробництва, і часто обробка і матеріали не дуже поєднувалися. Так і з'явилася ідея про те, що стилю контемпорарі властиві певні еклектичність. У країнах Європи стиль поширився завдяки школі Баухауз. Далі були цього архітектурного і художнього об'єднання прагнули створювати функціональну і лаконічну меблі. Вона повинна була виглядати оригінально і незвично і при цьому бути доступною. Бюджетний, гнучкий і універсальний дизайн інтер'єру в стилі контемпорарі швидко поширився і користується успіхом до наших днів.
Матеріали.
За основу беруться якісні натуральні матеріали. Краще, щоб вони відповідали всім вимогам і були екологічними. Це може бути, наприклад, шліфована натуральна дошка, яка відмінно підійде для обробки стін. Крім того, можна побачити елементи з натурального каменю - граніту або мармуру. Багато уваги приділяється склу - з нього виготовляють перегородки та елементи декору. Шкіра використовується, в основному, як покриття для меблів, але можливі й інші сценарії її використання. У хід можуть йти і не натуральні матеріали, але високої якості. Наприклад, ламінат або штучний камінь.
Меблі.
Оскільки сам стиль почався з виробництва функціональних меблів, варто приділити їй особливу увагу. Для стилю контемпорарі меблі повинна бути простою, з недорогих матеріалів, але в той же час - естетичної та функціональної. Це можуть бути: розкладні столи, модульні шафи, етажерки. Пам'ятайте про те, що основне правило таке - вся меблі повинна займати небагато місця.
Колір.
Для цього стилю характерні світлі спокійні кольори, на яких погляд не затримується і які не дратують дивиться. Це можуть бути: білий і його відтінки, сіро-коричнева колірна гамма, графітовий. Але контемпорарі не чужі і кольорові акценти, зроблені за допомогою яскравих елементів. Це може бути декор і оздоблення таких кольорів: синього, червоного, блакитного, помаранчевого.
Простір.
Навіть якщо площа квартири невелика, можна створити дизайн в стилі контемпорарі. Потрібно просто залишити якомога більше вільного простору і зробити зонування за допомогою декору або меблів. Для цього стилю характерна простота форми, а значить звичайна кімната в панельному будинку - ідеальне поле для експериментів в контемпорарі. Все повинно бути простим і одночасно функціональним. Щоб звільнити простір і залишити більше повітря, в інтер'єрі в стилі контемпорарі часто використовують багатофункціональну розкладні меблі.
Декор.
Щоб дизайн в такому стилі був повноцінним, багато уваги варто приділити правильному освітленню. Однаково важливі і штучний, і природне світло. Якнайбільше денного світла - це головне правило. Тому, якщо до квартири багато вікон, їх намагаються максимально задіяти, вважаючи за краще штор прозорі гардини або обмежуючись жалюзями. Використовуються світильники правильної геометричної форми. Ніяких завитків і помпезності в стилі рококо! Крім освітлення, важливий і декор - адже саме він оживляє спокійний інтер'єр і вносить в нього родзинку. Часто в якості нього можуть виступати великі живі рослини. Решта ж декор підбирається господарем приміщення на його розсуд. Використовуючи цей стиль для оформлення приміщення не варто забувати про те, що основною його ідеєю є простота і функціональність. Тому все повинно бути саме таким: лаконічним, але в той же час - що привертає погляд.
Як і що ми робимо
Дизайн інтер'єрів
Будинки, квартири, комерційна нерухомість.
Архітектура
Будинки, квартири, комерційна нерухомість.
3D Візуалізація
Від 3-х до 5-ти робочих днів.
Супровід
24/7 від підписання договору до здачі об'єкта.